"План на завтра" - про українську науку. Дивіться 9 жовтня о 20:30

Посмотреть позже
Директор Українського наукового клубу Наталія Шульга 14 років прожила у США, потім повернулася і вже 10 років реформує наукову галузь в Україні. Вона каже, що у нас є молоді люди, які можуть представляти Україну у світі. А ще: що саме за молоддю реформування науки, бо молоді вчені проходили стажування за кордоном, вони зрозуміли як працює система.
Дерегуляція управління, тобто створення Національної ради з питань науки і технологій, яка має бути двопалатною асамблеєю: науковці (серед яких має бути 30% іноземних експертів) та урядовці. Демонополізація фінансування, тобто створення Національного центру досліджень, який би фінансував проекти на конкурсній основі. Створення інструментів, які дадуть можливість Україні увійти у наукову систему Європи. Це ті основні принципи, які є ключовими у реформуванні української науки і вже виписані у новому законопроекті.
Про шлях реформ, ностальгію науковців за старою системою, зовсім інше бачення науки молоддю та принциповість науки Наталія Шульга розповість Анастасії Рінгіс – у новому випуску програми "План на завтра".

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
"План на завтра" - про українську науку. Дивіться 9 жовтня о 20:30 cмотреть онлайн
Еще
Анонс Крим без вибору
01:26

Анонс Крим без вибору

11 месяцев назад
Следующий ролик