Схеми. Корупція в деталях. Випуск 62 (29.10.2015)

Посмотреть позже
Інфраструктура для олігарха. Леонід Юрушев – не дуже відомий олігарх. Він не позує перед камерами та не афішує свої зв’язки у владі. Але з бізнесом цієї людини ви могли стикатися, навіть не усвідомлюючи цього. Якщо ви купували щось у дьюті-фрі магазині в аеропорті Бориспіль – ви найвірогідніше допомагали заробити саме його компанії. Якщо вам довелося їхати залізницею у нещодавно відреставрованому вагоні – то може бути так, що саме за ваші податки компанія цього бізнесмена зробила у ньому ремонт. Такі добрі контракти не виграє будь-хто. Треба мати гарних друзів у правильних кабінетах. Про те, в яких кабінетах сидять друзі Леоніда Юрушева, розказала Анастасія Іванцова.
Секрети шпигуна. Українці вже начинають звикати до присутності в інформаційному просторі Валентина Наливайченка в новій якості: з голови Служби Безпеки України він перетворився на полум’яного борця з корупцією. Робить він це з прицілом на наступні президентські вибори. До нього прислухаються закордонні посли, він на гарному рахунку. Але за спиною Наливайченка стоять тіні олігархів – тих, хто почувався непогано за минулої влади та тих, хто добре адаптувався після революції; в тому числі з допомогою самого Наливайченка. Про зв’язки політика розказує Олена Логінова у другій частині розслідування "Схем".
Інвестиційна яма на Поштовій площі. Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі у Києві закінчилася у 2014 році. Однак будівництво на цьому не зупинилось. За рік під пішохідною зоною відкриється торговельний центр. Ще за попередньої влади стало відомо, що інвестор цього будівництва пов’язаний зі структурами, наближеними до Віктора Януковича та його завгоспа – Андрія Кравця. Тепер журналісти програми "Схеми" з’ясували, що бюджет Києва щомісяця втрачає принаймні 200 тисяч гривень оренди через те, що за два роки інвестор так і не отримав права користування землею – тобто і не викупив ділянку, і не взяв в оренду. Але найгірше, мабуть, те, що будівництво зруйнує унікальну археологічну знахідку – вулицю старовинного Києва, яку просто заллють бетоном. Деталі – від Максима Савчука.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Схеми. Корупція в деталях. Випуск 62 (29.10.2015) cмотреть онлайн
Еще
Доставщик пиццы
00:05

Доставщик пиццы

2 года назад
David_Blaine-part2
04:55

David_Blaine-part2

5 лет назад
Следующий ролик