Олігархи ХVII століття – на що вони витрачали гроші? Історія України: У вирі величі і протистоянь.

Телевидение
04.11.2015
Unidot
513просмотр
Посмотреть позже
Історія України: Річ Посполита
Кримський ханат. Козацтво
У вирі величі і протистоянь

ЛЕКТОР: Ігор Тесленко
Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного Університету «Києво-Могилянська академія».

Що відомо про Київську Русь і звідки беруться знання про неї? Що спершу позначала назва «русь» і чому так було названо різноетнічну державу з центром у Києві? Хто був її засновником і чому історики уже більше двохсот років сперечаються про це? Чим займалися давньоруські князі, які професії були на Русі престижними і як це відображалось на тогочасній суспільній ієрархії? Що залишила по собі Київська Русь, які держави вважаються її наступниками і чому довго не могли розділити її «історичну спадщину»?

Унікальність курсу «Історія України» від Культурного Проекту (http://culturalproject.org) полягає у висвітленні основних і важливих для українського історії подій та явищ. Ми не зупиняємося на випадкових постатях чи обов'язкових для вивчення у школах датах. Ми рухаємося за логікою безперервного історичного бумерангу, який також можна описати фразою «історія рухається по колу». Хто зна, можливо наш курс допоможе вам зрозуміти, де вихід з цього кола.

Лектори курсу: Тетяна Григор'єва, Михайло Кірсенко, Віталій Скальський, Ігор Тесленко, Олексій Толочко, Наталя Шліхта, Наталя Яковенко, Максим Яременко.

Лекції проходитимуть щосуботи, о 17:00, з 10 жовтня по 26 грудня.
Комментарии (0)
Олігархи ХVII століття – на що вони витрачали гроші? Історія України: У вирі величі і протистоянь. cмотреть онлайн
Еще
Експеримент 1378
03:25

Експеримент 1378

4 Года назад
Следующий ролик