Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

DOCU/КЛАС | Олександр Глядєлов. Обставини часу

Телевидение
10.11.2015
Unidot
561просмотр
Посмотреть позже
Олександр Глядєлов (Україна), фотограф
Висвітлював військові конфлікти у Молдові, де був поранений, а також у Нагірному Карабаху, Чечні та Україні, де його поранили знову. З 1996 зосередився на довгострокових документальних фотопроектах, представляючи свої роботи у вигляді виставок. З 1997 і до сьогодні активно співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів». Фотографії Олександра використовували такі міжнародні організації, як MSF, HRW, Глобальний фонд, UNAIDS, ЮНІСЕФ. Серед його нагород – Гран-Прі Укрпресфото -97; Приз Hasselblad на конкурсі європейської фотографії у місті Вевей, Швейцарія, Images'98; Mother Jones 2001 Medal Міжнародного фонду документальної фотографії у Сан-Франциско, США; Moving Walls 2002 Інституту Відкритого Суспільства (OSI) у Нью-Йорку, США та ін. Є автором понад 30 персональних виставок у різних країнах світу. Видав три книги.

Майстер-класи проходили під час Docudays UA у 2015 році

повний майстер-клас можна переглянути тут:
https://www.youtube.com/watch?v=mSyZjv-Herc&index=2&list=PLX1eArNhvY8g3S8SoNjv92pK8zJ4A9g0k

сайт http://docudays.org.ua/
Комментарии (0)
DOCU/КЛАС | Олександр Глядєлов. Обставини часу cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик