Роль українців у розбудові Російської імперії. Історія України: Гетьманщина після Мазепи

Телевидение
13.11.2015
Unidot
754просмотра
Посмотреть позже
Історія України – Гетьманщина після Мазепи

ЛЕКТОР: МАКСИМ ЯРЕМЕНКО
Доктор історичних наук,
доцент кафедри історії Національного університету
«Києво-Могилянська академія»

Що відомо про Київську Русь і звідки беруться знання про неї? Що спершу позначала назва «русь» і чому так було названо різноетнічну державу з центром у Києві? Хто був її засновником і чому історики уже більше двохсот років сперечаються про це? Чим займалися давньоруські князі, які професії були на Русі престижними і як це відображалось на тогочасній суспільній ієрархії? Що залишила по собі Київська Русь, які держави вважаються її наступниками і чому довго не могли розділити її «історичну спадщину»?

Унікальність курсу «Історія України» від Культурного Проекту (http://culturalproject.org) полягає у висвітленні основних і важливих для української історії подій та явищ. Ми не зупиняємося на випадкових постатях чи обов'язкових для вивчення у школах датах. Ми рухаємося за логікою безперервного історичного бумерангу, який також можна описати фразою «історія рухається по колу». Хто зна, можливо наш курс допоможе вам зрозуміти, де вихід з цього кола.

Лектори курсу: Тетяна Григор'єва, Михайло Кірсенко, Віталій Скальський, Ігор Тесленко, Олексій Толочко, Наталя Шліхта, Наталя Яковенко, Максим Яременко.

Лекції проходитимуть щосуботи, о 17:00, з 10 жовтня по 26 грудня.
Комментарии (0)
Роль українців у розбудові Російської імперії. Історія України: Гетьманщина після Мазепи cмотреть онлайн
Еще
Город героев
1:41:52

Город героев

2 года назад
Следующий ролик