Голосування у західних обласних центрах

Посмотреть позже
У Рівному мають віддати свої голоси або мерові Володимиру Хомку, або його конкуренту – кандидату від "Громадського контролю" Дмитрові Якимцю.

У Луцьку боротьба розгорнеться між нинішнім мером Миколою Романюком і кандидатом від "Укропу" Олександром Товстенюком.У Львові теперішній мер Андрій Садовий, якому для перемоги в першому турі забракло менш як 1 відсотка голосів, боротиметься зі "свободівцем" Русланом Кошулинським.В Ужгороді вибиратимуть між представником "Відродження" Богданом Андрієвим та самовисуванцем Сергієм Ратушняком, який уже двічі був на чолі цього міста.У другому турі в Івано-Франківську зійдуться кандидат від БПП, нардеп та багаторазовий мер Калуша Ігор Насалик і "свободівець" Руслан Марцинків.У Чернівцях змагатимуться мер Олексій Каспрук та екс-секретар міськради, представник партії "Рідне місто" Віталій Михайлишин.

У Хмельницькому посаду градоначальника виборюватимуть "свободівець" Олександр Симчишин і самовисуванець Костянтин Чернилевський. Відрив між цими кандидатами в першому турі був незначний.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Голосування у західних обласних центрах cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик