Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагороду

Посмотреть позже
Про це під час брифінгу повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Очільник оборонного відомства зазначив, що з метою впорядкування виплати винагороди військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції Кабінет Міністрів України надав можливість керівникам міністерств і відомств, особовий склад яких бере участь в операції, оперативно в межах бюджетних призначень встановлювати розмір та здійснювати виплату винагороди за участь в АТО. Відповідну постанову ухвалено під час засідання Уряду 20 січня 2015 року.

Міністр повідомив, що сьогодні підпише наказ, яким буде встановлено грошову винагороду за участь в АТО. Вона буде однаковою як для солдата, так і для генерала.

— Життям на фронті всі ризикують однаково — і солдат першого року служби, і генерал, що служить довгі роки. А ось винагороду за участь в АТО отримують у різних розмірах. Цю несправедливість необхідно виправити. Тому ми маємо і суми грошової винагороди за перебування в АТО платити однакові, незалежно від звань, вислуги років та посад, — зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.
Follow us.... https://www.facebook.com/ctrs.mou
Комментарии (0)
Відтепер і солдат, і генерал в зоні проведення АТО отримуватиме однакову грошову винагороду cмотреть онлайн