Київський суд продовжить засідання щодо екс-беркутівця Шаповалова 3 березня

Телевидение
09.02.2016
Unidot
606просмотров
Посмотреть позже
Подільський районний суд міста Києва розпочав підготовче засідання у справі колишнього командира харківської роти «Беркуту» Віктора Шаповалова. Його підозрюють у «перевищенні службових повноважень». Йдеться зокрема про побиття активістів Євромайдану 18 лютого 2014 року на Кріпосному провулку.

Перерву у засіданні суддя оголосив через неможливість забезпечити присутність всіх постраждалих, яких у справі більше ста, в ході одного засідання. Зокрема головуючий суддя зазначив, що частина повідомлень про проведення не дійшла до деяких постраждалих через відсутність повної адреси у матеріалах.

«Пару разів таке було, що мені приходили повідомлення про засідання вранці, а воно призначене вже десь на третю», — розповідає один із постраждалих Михайло Свестович, зазначивши, що йому до Києва — 500 км дороги.

«Але більше не приїду», — додав він.

Адвокати потерпілих у свою чергу наголосили на необхідності забезпечити участь у процесі максимальної кількості постраждалих - зокрема уточнити адреси тих, до кого не дійшли повідомлення про засідання.
Комментарии (0)
Київський суд продовжить засідання щодо екс-беркутівця Шаповалова 3 березня cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик