Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Лєонова: Я заявляю відвід чотирьом слідчим за порушення моїх прав

Телевидение
04.03.2016
Unidot
518просмотров
Посмотреть позже
Росіянка Анастасія Лєонова, яку затримали в Києві за підозрою у підготовці теракту, вимагатиме відводу чотирьох слідчих. За її словами вони систематично порушують її права та фальсифікували документи у її справі.
«У мене є претензії по незаконного арешту. Як зазначено в документах – мене було затримано під час вчинення злочину, але якого злочину – ніде не йдеться. І мені не вручили саму постанову про підозру. Воно мало бути вручене протягом 24 годин – цього зроблено не було і слідчий вчинив фальсифікацію – він просто підробив документи. даю відводи чотирьом суддям, які систематично порушують мої права», - заявила вона в коментарі Громадському.
Окрім того, за словами Лєонової вона не отримала перекладу жодної постанови суду та інших матеріалів справи.
Як відомо, 10 грудня співробітники СБУ затримали громадянку РФ Анастасію Лєонову. Її підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 258 «Втягнення у вчинення терористичного акту». Слідство підозрює її у спробах здійснити терористичні акти у Харкові та Києві.
Анастасія Лєонова, росіянка, підозрювана у підготовці теракту
Комментарии (0)
Лєонова: Я заявляю відвід чотирьом слідчим за порушення моїх прав cмотреть онлайн
Еще
Касл сезон 2 серия 11
43:27
Следующий ролик