Під посольством РФ у Києві четвертий день мітингують в підтримку Савченко

Телевидение
09.03.2016
Unidot
472просмотра
Посмотреть позже
Кілька сотень людей прийшли до посольства Російської федерації з вимогою звільнити Надію Савченко. Окрім прапорів України також прийшли зі партійними стягами прихильники ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина". Юлія Тимошенко - лідер партії, до якої належить і Савченко закликала всіх людей у всьому світі виходити до посольств Росії, аби протестувати проти утримання української льотчиці.
Не обійшлось і сьогодні без метання яєць в амбасаду. Невідомі чоловіки встигли поцілити в будівлю 2 лотками яєць. Третій лоток роздавив учасник акції на прідтртмку Савченко, котрий вважав, що яйцеметання - неправильна форма протесту.
Після цього чоловіки жбурнули в будівлю банки із зеленкою та йодом.
Саме посольство закрите жалюзями. Чи є хтось всередині - невідомо. Подвір'я посольства вщент всіяне розбитими яйцями, сміттям та розірваними банками з-під зеленок.

Нагадаємо, українку взяли в полон бійці так званої ЛНР в червні 2014 року. Пізніше її перевезли до Росії, де судять за вбивство російських війскових. Савченко і її адвокати вважють справу сфабрикованою. Савченко 4 березня оголосила сухе голодування. Сьогодні Донецький суд оголосив, що виноситиме вирок українці 21 березня. Сторона обвинувачення просить для неї 23 роки ув'язнення

/Анастасія Станко, Олександр Назаров
Комментарии (0)
Під посольством РФ у Києві четвертий день мітингують в підтримку Савченко cмотреть онлайн
Еще
Стриптиз - стриптанцы
03:57
Следующий ролик