Люди Ікс: Апокаліпсис. Офіційний український трейлер #2 (2016) HD

КиноМЕТА
17.03.2016
trailerua
836просмотров
Посмотреть позже
Автор шалено популярного світового блокбастера «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» режисер Браян Сінгер повертається з новим фільмом – «Люди Ікс: Апокаліпсис».
Йому поклоняються, як Богу, від часів зародження цивілізації. Апокаліпсис, перший та наймогутніший мутант з марвелівського всесвіту Людей Ікс, увібрав у себе силу багатьох інших мутантів, ставши безсмертним та непереможним. Прокинувшись через тисячі років, він розчарований навколишнім світом і набирає команду могутніх мутантів, включаючи збентеженого Магнето (Майкл Фасбендер), аби очистити людство та створити новий світовий порядок, де буде царювати він сам. Доля Землі висить на волосинці - і Рейвен (Дженніфер Лоуренс) за допомогою Професора Ікс (Джеймс МакЕвой) мають очолити команду молодих Людей Ікс, аби зупинити свого найлютішого ворога та врятувати людство від суцільного знищення.

Інформація про фільм:

Люди Ікс: Апокаліпсис / X-Men: Apocalypse / X-Men: First Class 3

Країна: США
Режисер: Браян Сінгер
Студія: 20th Century Fox
Жанр: пригоди, фантастика, фентезі, екшн
Прем’єра (в Україні): 19.05.2016, UFD
Прем’єра (у світі): 18.05.2016
У ролях: Джеймс Макевой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс, Ніколас Холт, Еван Пітерс, Олівія Ман, Роуз Бірн, Софі Тернер, Тай Шерідан, Коді Сміт-МакФі та інші.

Більше трейлерів українською: http://www.youtube.com/TrailersUA |
http://www.facebook.com/TrailersUA | https://twitter.com/TrailersUA
Комментарии (0)
Люди Ікс: Апокаліпсис. Офіційний український трейлер #2 (2016) HD cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик