Підозрюючи у підтримці сепаратизму переселенцям відмовляють в документах - КримSOS

Телевидение
08.06.2016
Unidot
450просмотров
Посмотреть позже
Сьогодні переселенцям часто доводиться проходити через суд аби отримати або відновити українські документи — паспорт, довідку про смерть та народження або свідоцтво про право на спадок. Є випадки, коли в отриманні паспорту або будь-яких інших документів відмовляють. Механізм відновлення документів через звернення до суду не завжди виправданий та створює додадкові складнощі для переселенців які були змушені виїхати з Криму або Донбасу, запевняють в «КримSOS»

Денис Савченко, юрист «КримSOS»: «Напевно, проблема в очах представників органів владице те, що люди які підтримують незаконні бандформування на Сході, або окупаційнйну владу в Криму і не просто підтримують а брали активну участь у подіях, вони зможуть уникнути відповідальності отримавши нові документи і таким чином уникнувши факт своєї участі з допомогою махінацій з документами».

За словами юриста «КримSOS» Дениса Савченко, в українських реєстраційних органах вважають, що якщо ці питання вирішуватиме суд, то в такому випадку ця процедура буде більш безпечною. Щоправда, сьогодні українські суди перезавантажені і це також сприяє ускладненню отримання документів.

Денис Савченко, юрист «КримSOS»: «Суди перезавантажені, і ця практика заважає не лише переселенцям, але і іншим українцям у яких не має доступу до судового захисту».

Громадське.Крим
Комментарии (0)
Підозрюючи у підтримці сепаратизму переселенцям відмовляють в документах - КримSOS cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик