В Бахчисараї кримські мусульмани відсвяткували Ораза-Байрам

Телевидение
10.07.2016
Unidot
312просмотр
Посмотреть позже
Біля мечеті, де відбулось святкування, зібралось приблизно три тисячі людей із Сімферополя, Ялти, Алушти, Севастополя. Разом із дітьми на свято прийшли родини мусульман, заарештованих по справі “Хізб ут-Тахрір”, визнаної в Росії терористичною організацією.

“Ми святкуємо Ораза-Байрам вже вісім років. Спочатку все проходило скромно, а зараз ви бачите, яких це набуло масштбів. На жаль, сьогодні, на фоні радісних миттєвостей, серед нас відсутні ті, хто з самого початку були організаторами свята. І ми просимо Аллаха, щоб він прискорив їхнє повернення додому. Хіба те, що ви бачите зараз навколо, могло бути причиною арешту?”, - розказав Ділявер Меметов, син кухаря із Бахчисарая Ревзі Меметова, який всі попередні роки брав участь в організації мусульманських свят в Бахчисараї. На сьогоднішньому святкуванні батька замінив Ділявер, що приготував 40 кілограмів плову.

За святом спостерігали працівники поліції, за декілька кварталів від мечеті було помічено автозак. Тим не менш, святкування пройшло спокійно.
Комментарии (0)
В Бахчисараї кримські мусульмани відсвяткували Ораза-Байрам cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик