Прокурор АТО Кулик був включений в групу по Курченку після рішення про оголошення йому підозри

Телевидение
14.07.2016
Unidot
352просмотра
Посмотреть позже
У НАБУ заперечують закиди про тиск на військового прокурора Костянтина Кулика через його розслідування по справі Курченка. Про це заявив на брифінгу голова НАБУ Артем Ситник.
За його словами, рішення про підозру Кулику було прийнято за 4 дні до того, як керівництво ГПУ включило його у групу прокурорів, яка розслідує злочини екс-президента Віктора Януковича та його оточення.
«Питання про оголошення підозри було зроблено за 4 дні до включення його в цю групу. І зараз всі закиди, що ця підозра пред’являється у зв’язку з тим, що хтось там якусь справу розслідує, не відповідає дійсності. Питання про оголошення підозри було вирішено до того, як його впихнули у групу по Курченку, для того, щоб в подальшому «наводити красоту», типу що я там працюю, а не ухиляюсь від явки», - пояснив Ситник.
Також, голова НАБУ зазначив, що Кулик досі не пояснив, на які кошти було придбано його майно.
«Якщо ви помітили, ніхто так і не пояснив, звідки взялося майже 3 млн, за які придбано майно. Ніхто не дає з приводу цього ніяких коментарів. Можливо, з цього потрібно починати свій захист? Поясни, де ти взяв ці гроші – і буде прийнято законне рішення по справі», - сказав він.
Також, НАБУ оприлюднило аудіозаписи телефонних розмов Костянтина Кулика, які свідчать про те, що той зловживав своїм службовим становищем для ухиляння від допитів в НАБУ.
Комментарии (0)
Прокурор АТО Кулик був включений в групу по Курченку після рішення про оголошення йому підозри cмотреть онлайн