Прокурор АТО Кулик обіцяє назвати замовників своєї справи

Телевидение
14.07.2016
Unidot
336просмотров
Посмотреть позже
Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, який є фігурантом розслідування НАБУ, вважає справу проти себе замовною та обіцяє невдовзі назвати замовників. Про це він в черговий раз заявив, коментуючи сьогоднішній брифінг голови НАБУ Артема Ситника та голови Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.
«Директор НАБУ Ситник виконує замовлення, для того, щоб завадити розслідуванню справи Курченка-Януковича. Я готую про це рапорт генеральному прокурору, завтра подам. В ефір я не готовий це зараз говорити, там треба проводити окреме розслідування», - сказав він в коментарі Громадському.
На питання, що такого резонансного вдалося виявити у справі Курченка, Костянтин Кулик зазначив: «Розслідування просувається. Плануємо перший епізод видати в суд за місяць».
Звинувачення НАБУ Кулик назвав «голослівними і пустими».
На питання журналіста Громадського про доходи, задекларовані минулого року, він відповів: «Слухайте, я тут як на сповіді. Все це відображено в деклараціях, які є в НАБУ і в нас».
Кулик каже, що не розуміє суті звинувачень НАБУ, які стосуються незадекларованих 3 млн гривень.
«Звучить так, ніби я в 2011-12 рік увійшов з порожніми кишенями, всі мої друзі й знайомі увійшли з порожніми кишенями. Я маю на увазі, що мій офіційний дохід вони рахують з 2015, 2011 року. Чому вони не рахують офіційний й неофіційний дохід Немець, моєї матері, всіх решти? Вони просто виконують замовлення і ліплять ту картинку, яка їм треба», - заявив він.
Також, Кулик заявив, що його постійно прослуховують різні спецслужби, оскільки він постійно перебуває в АТО.
«Повірте, все, що я говорю по телефону відкрито, я говорю прекрасно розуміючи та контролюючи все, що відбувається», - сказав поновлений на посаді військовий прокурор.
Комментарии (0)
Прокурор АТО Кулик обіцяє назвати замовників своєї справи cмотреть онлайн