Мої панк-канікули. Епізод 1: «САША»

Телевидение
18.07.2016
Unidot
446просмотров
Посмотреть позже
Епізод 1: «САША»
Саші Андрєєвій п'ятнадцять років, вона перейшла до десятого класу славутицького ліцею. А на канікулах вирішила втілити мрію – організувати для школярів панк-концерт. Сцену хочуть поставити посеред котловану. На ній запросили зіграти гурти друзів-славутичан, хедлайнером покликали надвідомий серед підлітків у соцмережах столичний гурт. Гостей чекають із Чернігова та Києва. Дорослих славутичан дивує слово “слем”, а підлітки вже знають, як облаштувати фан-зону без стільчиків. Чи прийде взагалі хтось із місцевих на концерт?

Саша любить The Cure, фотографію та антиутопії, але доводиться ходити на естрадний вокал. Своє місто називає нудним.
Що є у 15-річної Саші, щоб втілити свою першу серйозну мрію? Майже нічого: тільки друзі, які готові допомогти.

Як будь-який підліток, Саша різка і безкомпромісна, але надзвичайно цілеспрямована. Дівчина готова до всього, аби розворушити Славутич, показати рідному місту “гаражний панк”. Кого просити про допомогу і куди йти, підказує один дорослий Анатолій Хорошилов, куратор урбаністичних проектів.

Документалісти Hromadske стежили за тим, як школярі відриваються вечорами на канікулах далеко запівніч, і що роблять вдень задля першого в житті концерту-гігу. Саші доведеться переконувати дорослих, а комусь більше ніколи не довіряти.
Комментарии (0)
Мої панк-канікули. Епізод 1: «САША» cмотреть онлайн