ГПУ знайшла документи, які доводять злочинні дії мерів Бучі та Ірпеня

Посмотреть позже
Про це повідомила прес-служба відомства. Під час обшуків вилучено оригінали документів, які свідчать про незаконне відчуження земельних ділянок. Через що державі було завдано багатомільйонних збитків. А ще слідчі перевірять походження цінностей, вилучених під час обшуку у мера Бучі Федорука. Якщо їх законність не підтвердиться – їх конфіскують.

Також в самій генпрокуратурі розпочато внутрішнє розслідування. З'ясовують – хто напередодні обшуків попередив мера Ірпеня Володимира Карплюка про підготовку спецоперації.

Тим часом міськрада Бучі працює у штатному режимі, мер Анатолій Федорук – на робочому місці. Напередодні установа не працювала. Генпрокуратура проводила обшуки в помешканнях мера Федорука, та його соратника – мера Ірпеня – Володимира Карплюка. Також обшуки були і в інших місцях, загалом на 31 об'єкті. Правоохоронці підозрюють обох мерів у незаконній забудові лісів, їм загрожує мінімум по шість років ув'язнення. Водночас адвокат мерів сьогодні в інтерв'ю одному з каналів повідомив, що справ проти його підзахисних наразі немає.

Повний випуск новин тут: http://1tv.com.ua/news/81301

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
ГПУ знайшла документи, які доводять злочинні дії мерів Бучі та Ірпеня cмотреть онлайн