Провал е-декларування «вб’є» гривню і безвізовий режим – РПР

Телевидение
15.08.2016
Unidot
488просмотров
Посмотреть позже
Після зриву електронного декларування та відмови міжнародних партнерів надавати економіці країни фінансову допомогу, українська валюта може значно знецінитись.
Про це заявили представники Реанімаційного пакету реформ та депутати, коментуючи запуск системи е-декларування активів держслужбовців «у тестовому режимі» під час акції в Українському домі.
За їх словами, обов'язковою вимогою надання Україні - 4 млрд доларів допомоги МВФ та 1,2 млрд євро від ЄС – є запуск системи електронного декларування 15 серпня в повноцінному, а не тестовому режимі.
«Це вбивство безвізового режиму і фінансові допомоги від МВФ та ЄС. Без цього гривня знеціниться. Вбито не лише можливість притягнути чиновника до відповідальності, створено можливість приховувати свої статки ціною безвізу і подальшим збіднінням українців», – сказав голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.
За його словами, відмова в атестації електронного декларування носить політичний характер.

«Немає жодної причини не дати атестат відповідності. Це питання не юридичне, а політичне», – сказав він.

Нагадаємо, 12 серпня Держслужба спеціального зв'язку відмовила в атестації електронного декларування.

Без атестату Держспецзв'язку, подані чиновниками декларації, не матимуть юридичної ваги.

Президент Петро Порошенко заявив, що електронне декларування активів чиновників має стартувати в Україні з 15 серпня, його відкладання не припустимо і не розглядається.
Комментарии (0)
Провал е-декларування «вб’є» гривню і безвізовий режим – РПР cмотреть онлайн