Фантастичні звірі і де їх шукати. Офіційний український трейлер (2016) HD

КиноМЕТА
18.08.2016
trailerua
516просмотров
Посмотреть позже
Назва фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» – це ще й назва книги, яку написав головний герой Ньют Скамандер. Він відомий дослідник і письменник, а підручники його авторства входять до обов'язкової програми Гоґвортсу, знаменитої школи магії. Події картини розгортаються в 1920-і роки в Нью-Йорку, за 70 років до того, як поріг всесвітньо відомої школи переступить Гаррі Поттер.

В основу фільму покладена книга Джоан Ролінґ, написана нею від імені Ньюта Скамандера як підручник для Гоґвортсу. Це перелік фантастичних тварин і їх опис. Дана картина стане першою в майбутній трилогії. Студія Warner Bros., яка взялася за реалізацію проекту, запросила в режисерське крісло Девіда Єтса, який працював над чотирма останніми частинами кіносаги про Гаррі Поттера. Сценарієм займеться сама Джоан Ролінґ. Продюсери заявили що частини трилогії зніматимуть раз на два роки.

Інформація про фільм:

Фантастичні звірі і де їх шукати / Fantastic Beasts and Where to Find Them

Країна: США, Великобританія
Режисер: Девід Єтс
Студія: Warner Bros.
Жанр: пригоди, сімейний, фентезі
Прем’єра (в Україні): 17.11.2016, Кіноманія
Прем’єра (у світі): 11.11.2016
У ролях: Едді Редмейн, Езра Міллер, Кетрін Вотерстон, Колін Фаррелл, Рон Перлман, Саманта Мортон, Джемма Чан, Джон Войт, Ден Фоглер та інші.

Більше трейлерів українською: http://www.youtube.com/TrailersUA |
http://www.facebook.com/TrailersUA | https://twitter.com/TrailersUA
Комментарии (0)
Фантастичні звірі і де їх шукати. Офіційний український трейлер (2016) HD cмотреть онлайн