Випуск 2. Раунд 1. Вибери фото. Що гірше для чоловіка: спалитися на зраді чи застукати кохану з іншим? «Хто зверху?» П`ятий сезон

Посмотреть позже
Чоловіки повинні відповісти на запитання, що для жінки більша радість, коли вона приходить додому: зняти тісний бюстгалтер або черевики на підборах? Жіноча команда спробує визначити, що є гіршим для чоловіка: спалитися на зраді чи застукати кохану з іншим?
У другому випуску п`ятого сезону «Хто зверху?» грають Дмитро Шепєлєв, Костянтин Войтенко, Гарик Бірча, Вікторія Булітко, Альона Алимова, Надія Мейхер.
Дивіться онлайн випуск 1 Хто зверху?
Дивіться онлайн 2 раунд випуск 2 Хто зверху?
«Хто зверху?» – адаптований Новим каналом формат шоу «Battle of the Sexes» телекомпанії «Talpa». Над створенням проекту працює Творче об’єднання Олени Маторіної. Капітан жіночої команди відома комедійна артистка Катерина Варнава (Comedy Women, фільм «8 перших побачень»)! Беззмінний лідер чоловічої команди Сергій Притула.
В шоу змагаються дві зіркові команди протилежної статі. Під керівництвом своїх капітанів знаменитості намагаються вирвати перемогу в конкурентів у смішних тематичних конкурсах, пов’язаних із типовими «чоловічими» і «жіночими» питаннями.
Комментарии (0)
Випуск 2. Раунд 1. Вибери фото. Що гірше для чоловіка: спалитися на зраді чи застукати кохану з іншим? «Хто зверху?» П`ятий сезон cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик