Частина 4. Хто з дівчат виявиться не готовою до фотосесії на стадіоні? «Супермодель по-українськи». Сезон 3. Випуск 3

Посмотреть позже
Перша фотосесія учасниць у нових образах пройде на найбільшому стадіоні в Україні – НСК «Олімпійський». Це буде не просто фешн-зйомка. Знімки потраплять у спортивний календар. Хто ж із дівчат опиниться на обкладинці?
 «Супермодель по-українськи» – це не просто реаліті-шоу, а неймовірна школа виживання у світі високої моди!
14 тижнів моделі будуть під прицілом фотокамер! Учасниць чекають зустрічі з фотографом, хореографом, стилістом, дієтологом, особистим тренером і психологом. Уроки дефіле, пластики, мистецтва макіяжу та акторської майстерності.
«Супермодель по-українськи» – це адаптація іспанського формату Supermodello. Над проектом працює Творче об’єднання Олексія Гладушевського («Холостяк», «Зважені та щасливі», «Вагітна у 16»).
Ведуча шоу всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова (у її послужному списку робота з модними будинками Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’Officiel, Harper `s Bazaar, Elle).
Дивіться онлайн  Сезон 3. Випуск 3. Частина 5.
Дивіться онлайн «Супермодель по-українськи» сезон 3 випуск 3 на сайті Нового каналу
Комментарии (0)
Частина 4. Хто з дівчат виявиться не готовою до фотосесії на стадіоні? «Супермодель по-українськи». Сезон 3. Випуск 3 cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик