Катерина Свинарчук про згубний вплив дієт

Посмотреть позже
Цю учасницю третього сезону реаліті «Супермодель по-українськи» експерти взяли лише з однією жорсткою умовою – вона повинна обов'язково схуднути. Як виявилося, дівчина вже неодноразово сиділа на різних дієтах. Але найдивніше – саме через них Катя і набрала вагу.
- Дівчата, не худніть на різних монодієтах. Таких як, наприклад, питна або шоколадна. Їх згубну дію я перевірила на собі. Раніше була звичайною, нормальною, худенькою дівчинкою. Та почала балуватись різними дієтами: питна, нічого не їсти або їсти тільки до 12 години дня. У результаті щойно я починала харчуватися нормально, все йшло в боки, і від здорової їжі я просто гладшала, – розповідає Катя.
Зате тепер вона точно знає, що треба робити, аби фігура була стрункою, а стегна красивими і відповідними модельним параметрам.
- Зараз я правильно харчуюся, займаюся спортом і за два тижні на проекті схудла на три з половиною кілограми. Краще позбавлятися ваги поступово й методично. Якщо ж вдаватися до експрес-дієт, то при переході на нормальний режим харчування ризикуєш набрати вдвічі більше, ніж скинула, – радить учасниця реаліті «Супермодель по-українськи».
Комментарии (0)
Катерина Свинарчук про згубний вплив дієт cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик