Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Перша шпальта. Що принесе Україні кредит МВФ?

Посмотреть позже
Дивіться у цьому випуску:
Останній штрих. Що принесе Україні кредит МВФ, коли і чим завершиться реформа банківської системи, та чи буде справжня лібералізація валютного ринку – розповіла в ексклюзивному інтерв’ю голова Нацбанку України Валерія Гонтарева.
Гаряча зима. Чи готовий український паливно-енергетичний комплекс до опалювального сезону розказують генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тимченко, керуючий директор компанії Енергетичні ресурси України Андрій Фаворов, начальник аналітичного відділу ІК Eavex Cpital Дмитро Чурін, старший аналітик ІК Dragon Capital Денис Саква, директор консалтингової компанії ExPro Україна Геннадій Кобаль.
Генетична пам’ять. Про те, чому осінь – це період змін в українській політиці і економіці, розмірковує письменник Густав Водичка.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Перша шпальта. Що принесе Україні кредит МВФ? cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик