Директор. АБІЛІТАЦІЯ

Телевидение
04.10.2016
Unidot
306просмотров
Посмотреть позже
Директор. АБІЛІТАЦІЯ

До війни Андрій Мельник працював у звичайній київській школі учителем історії. Однак, після демобілізації відчув, що повернутись до звичного ритму життя для нього вже неможливо.

«Коли я повернувся, виявилось, що, в принципі, нічого не змінилось. Ніби діти ті самі, все те саме, та й історія особливо не змінилась за той період, що мене не було, а виявилось, що працювати в класі, як я звик це робити раніше, в мене просто не має бажання... в мене не має сил. Я зрозумів, що потрібно щось міняти», – розповідає Андрій Мельник, учасник АТО.

В цей важкий для Андрія момент надійшла пропозиція від районного управління освіти спробувати себе в конкурсі на посаду директора школи. Андрій погодився і з січня 2016 року став директором 203-ої київської школи.

«Не хочеться бути просто директором тому, що ветеран АТО. Директор тому, що ветеран АТО – це мало. Може, хтось скаже, що це багато, бо в Києві, ніби я один, але це кредит довіри. Треба довести, що не тільки директор тому, що ветеран АТО, а навпаки: ветеран АТО – це хороший директор», – розповідає він.АБІЛІТАЦІЯ – документальний спецпроект Hromadske.ua про людей, які пережили війну на сході України, але знайшли в собі сили та приховані резерви, щоб жити повним життям та стати затребуваними та корисними в суспільстві. Це історії про вмотивованість, впевненість, віру та силу духу людей, які попри всі перепони змогли віднайти своє місце у житті.

/Олександр Назаров
Комментарии (0)
Директор. АБІЛІТАЦІЯ cмотреть онлайн
Абілітація. Танго
08:22
Еще
Celine Dion, Delivre-moi -1986
03:56
Следующий ролик