Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Юлія Тимошенко: “У нас намагаються відкрити офшор всередині країни”

Телевидение
07.10.2016
juliakuklean
426просмотров
Посмотреть позже
Юлія Тимошенко, Народний депутат, лідер партії “Батьківщина” в прямому ефірі Шустер LIVE розповіла свою позицію що до закону про індустріальні парки: “що ж відбувається насправді: береться красива назва “індустріальні парки”, які дійсно є у всьому світі. Але при цьому не говорять головне - що вони у всьому світі не мають таких умов як у цьому законі: зняття всіх систем оподаткування. У світі ведеться масштабна боротьба з офшорами – міжнародні інституції розробляються системи боротьби, бо офшори забирають податки з країн. А у нас навпаки – намагають відкрити офшор всередині країни, тобто започатковується мега-корупція. Особлива наруга – це галузі, які беруться для створення цих парків: перше – цукрові заводи. З трьох разів здогадайтесь для кого це робиться. Друге – кондитерські фабрики”

Дивіться Шустер LIVE о 20:30 на Канал Савика Шустера 3S.tv та онлайн:
http://www.3s.tv/
#територіясвободи
Комментарии (0)
Юлія Тимошенко: “У нас намагаються відкрити офшор всередині країни” cмотреть онлайн
Шустер LIVE  (13.05.2016)
5:08:33
Еще
Следующий ролик