ФІОЛЕТ - Двоє проти всіх

Music
12.10.2016
juliakuklean
467просмотров
Посмотреть позже
Презентуємо новий міні-альбом «True Love», робота над матеріалом до якого і сам запис тривали майже рік. Платівка відрізняється від попередніх робіт гурту суттєво важчим звуком та досі нехарактерними для ФІОЛЕТу вкрапленнями електроніки.
Всього до релізу ввійшло вісім треків. Окрім нових речей («True love», «Old School», «Двоє проти всіх» та «Вона моя»), трек-лист міні-альбому включає і старіші пісні гурту та сольного проекту Колоса, з переосмисленим звуком та аранжуваннями («Пусте», «Молодість», «Вічно жити» та «Морфій»). Записаний матеріал пройшов «живе» випробування клубними та фестивальними майданчиками країни і був позитивно сприйнятий фан-спільною гурту, #фіолетfamily.
«True Love» - це справжнє перехрестя з неконтрольованими потоками звуків, рухів та настроїв, з конфлітками смаків та характерів, досвідів та ірраціональності. Це переламний для нас період. Період змін, на які ми все таки наважилися. «True Love» - це життєствердна агресія і водночас звична для нас лірична складова. Так ми відчуваємо себе і свою музику зараз, навіть і близько не уявляючи, що на нас чекає в майбутньому альбомі. Саме зараз, на екваторі осені, щиро хочеться, щоб «True Love» дала кожному слухачу можливість перевести подих, викричати з себе все наболіле і вдихнути на повні груди свіже жовтневе повітря. Життя продовжується і нова музика вірний тому знак», - розповідає про альбом Колос.
Трек-лист альбому:
1. True Love
2. Двоє проти всіх
3. Old School
4. Пусте (new version!)
5. Морфій (new version!)
6. Молодість (new version!)
7. Вічно жити (new version!)
8. Вона моя
Комментарии (0)
ФІОЛЕТ - Двоє проти всіх cмотреть онлайн