Червоний. Офіційний український трейлер (2017) HD | UA

КиноМЕТА
17.10.2016
trailerua
507просмотров
Посмотреть позже
Сюжет стрічки розповідає про двох українців, які одночасно воювали за різні ідеали. Але доля звела їх в одному таборі. Тепер вони на каторзі: український повстанець Данило Червоний та радянський льотчик Віктор Гуров. Червоний — із Фільм за однойменним романом Андрія Кокотюхи. Сюжет стрічки розповідає про двох українців, які одночасно воювали за різні ідеали. Але доля звела їх в одному таборі. Тепер вони на каторзі: український повстанець Данило Червоний та радянський льотчик Віктор Гуров. Червоний — із Заходу України. Гуров — зі Сходу. Але Батьківщина в них одна, попри розбіжності в ідеалах. Зрозумівши це, тільки домовившись між собою, двоє українських в'язнів змогли протистояти репресіям начальника табору майора Абрамова, підступності ватажка злодіїв Колі Тайги та зробили відчайдушну але відважну спробу вирватися на волю, піднявши справжнє повстання в таборі.

Інформація про фільм:

Червоний / Chervonyi / Red

Країна: Україна, Литва
Режисер: Заза Буадзе
Сценарист: Андрій Кокотюха
Оператор-постановник: Олександр Земляний («Гніздо горлиці»)
Художник-постановник: Юрій Ларіонов («Окупація»)
Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова («ТойХтоПройшовКрізьВогонь», «Іван Сила», «Гніздо горлиці»)
Студія: ІнсайтМедіа, АRTBOX, Одеська кіностудія
Жанр: бойовик, драма, історичний
Бюджет: 20 млн. грн.
Прем’єра (в Україні): весна 2017
У ролях: Микола Береза, Олег Шульга, Євген Нищук, Олександр Мавритц, Яна Григоришина, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовской, Любов Тищенко та інші.

Більше трейлерів українською: http://www.youtube.com/TrailersUA |
http://www.facebook.com/TrailersUA | https://twitter.com/TrailersUA
Комментарии (0)
Червоний. Офіційний український трейлер (2017) HD | UA cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик