ТМ «Villa Krim» поповнилася колекцією Авторського вина

Телевидение
05.12.2016
novijchanal
221просмотр
Посмотреть позже
Український та світовий досвід у поєднанні з новими технологіями та авторськими ідеями необхідні для розвитку виробництва. Така тенденція спостерігається й у виноробній галузі. Виробники кажуть, що для того, аби побачити перші результати, потрібні були роки праці.
- За это время удалось добиться значимых вершин, вырастить виноградники европейских сортов, разработать особенные купажи и технологии. Примером может служить хорошая динамика развития, отмеченная международной компанией Ipsos Comcon, которая проводила исследования украинского рынка вина в 2016 году, - говорить pr-менеджер ТМ «Villa Krim» Ольга Бондаренко.
У дослідженні відмітили й розвиток торговельної марки Villa Krim, що випустила нову Авторську колекцію, над якою працювали майстри з досвідом понад три десятки років.
- Створюючи наші купажі, ми не просто змішуємо різні сорти винограду. Ми об'єднуємо характер різних ділянок теруару, роблячи більш самобутній продукт, - розповідає головний технолог ТМ «Villa Krim» Боян Борисов, - До Авторської колекції увійшли чотири смаки. На кожній пляшці вказано номер рецепту, за яким і було його виготовлено. Для того, щоб створити оригінальну колекцію, особливо важливий контроль на кожному етапі повного циклу виробництва.
Усі секрети рецептів зберігає автор.
Комментарии (0)
ТМ «Villa Krim» поповнилася колекцією Авторського вина cмотреть онлайн
Сьогодні від 07.02.2013
19:04
Еще
Следующий ролик