Що відбувається з ПриватБанком, евакуація з Алеппо та акції протесту у Варшаві – Громадське.online

Телевидение
18.12.2016
Unidot
419просмотров
Посмотреть позже
- 16 грудня Кабмін вніс зміни до постанови щодо процедури націоналізації банків. Деякі ЗМІ одразу розцінили це як сигнал до націоналізації Привату. Чи є у клієнтів підстави для хвилювання за свої вклади? Чи дійсно у Приваті існують проблеми? Чи можлива націоналізація Привату та у який спосіб? І чи дійсно це питання стоїть на порядку денному в Нацбанку?
В ефірі Громадського фінансовий експерт Андрій Оністрат.

- Профіль 7-річної Бани Алабед зі східної частини Алеппо став одним із найбільш цитованих у західних ЗМІ. Його юна авторка пише про жахи своїх страждань, просить світ щось зробити для того, аби врятувати дітей міста від загибелі. Закономірно в багатьох виникає питання, чи це справді пише дитина, що перебуває в облозі. Проект журналістських розслідувань Bellingcat, що використовує дані з відкритих джерел, зокрема з соціальних мереж, дослідив, чи справді ці твітти англійською пише маленька дівчинка з оточеного східного Алеппо.


- У Варшаві дві тисячі демонстрантів впродовж ночі блокували польський парламент. Людей збурило, що провладні депутати проголосували руками за бюджет на наступний рік.

Про події у Варшаві головний редактор українського порталу «ПроСтір» Ігор Ісаєв

Громадське.online 17.12.2016 з Аллою Кошляк
Комментарии (0)
Що відбувається з ПриватБанком, евакуація з Алеппо та акції протесту у Варшаві – Громадське.online cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик