Хто хоче перевіряти НАБУ. Антикорупційний комітет визначився з першою кандидатурою.

Телевидение
21.12.2016
Unidot
349просмотров
Посмотреть позже
На засідання антикорупційного комітету прийшли троє з шести кандидатів в комісію аудиторів НАБУ від Парламенту:

Прокурор Донецької області в 2013-2014 роках Олег Сюсяйло. На засіданні з'ясувалося, що саме він у 2013-му порушував кримінальну справу проти нинішнього депутата від Народного фронту і члена антикорупційного комітету Костянтина Матейченка, який теж був на засіданні.

Член Нацради з питань антикорупційної політики при Адміністрації Президента Нікіта Самбожук. Він вказав у своєму резюме що володіє українською, російською, англійською та німецькою мовами, проте жодного слова українською сказати так і не зміг.

Заступник генерального інспектора США Роберт Сторч.

Комітет одноголосно рекомендував Верховній Раді Роберта Сторча. Роберт Сторч добре знайомий із українською системою кримінальної юстиції, адже з 2007 по 2009 рік працював радником з питань правосуддя у Посольстві США в Україні, а у 2014 році був залучений до розробки проекту закону про Антикорупційне Бюро.

У 2017-му Антикорупційне бюро України проходитиме перший зовнішній аудит за два роки роботи, результат якого є єдиною законною підставою для звільнення чинного директора Бюро Артема Ситника з посади та зменшення рівня бюджетного фінансування НАБУ.
Комментарии (0)
Хто хоче перевіряти НАБУ. Антикорупційний комітет визначився з першою кандидатурою. cмотреть онлайн
Еще
Час. Підсумки дня 25.09.13
1:11:08
Следующий ролик