Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Тернопіль, Рівне, Київ, Крим - 4 весілля. 4 серія, 1 сезон

ovvamedia
05.01.2017
ovvamedia
826просмотров
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Чотири весілля 1 сезон 4 серія - Тернопіль, Рівне, Київ, Крим
У сьогоднішній програмі ви познайомитеся з представницею дружноього кримскьотатарського народу 23-річною Аіше. Дівчина вважає вкрай необхідним зберігати власні національні і культурні традиції. З майбутнім чоловіком її обєднує захоплення подорожами. Чи позначаться особливості на самому весіллі?

Категорична Наталка також знайшла схожого на себе нареченого - серйозного і відповідального Валентина. Тож намір вінчатися у християнській церкві нікого не здивував.

А от наступна наречена Ірина у "весільній справі" знає чимало, адже вона є власницею ресторанчику. Тож вона як ніхто інший знає, як створити справжнє свято. Наречений Ігор, здається, повністю їй довіряє.

Четверта пара Катерина та Олександр має чималеньку різницю у віці. Але побудувати своє кохання їм це не завадило. Подивимося, як вони впораються з організацією заходу. 
Комментарии (0)