Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Кохання проти долі. 2 серія

ovvamedia
11.01.2017
ovvamedia
1 290просмотров
Посмотреть позже
Кахраман пристає на вмовляння Дефне скористатися послугами сурогатної матері. Тепер Киймет-ханим у пошуках надійної жінки, яка б виносила дитину її сина. Вона випадково знайомиться із Еліф і переконує її стати сурогатною матір’ю для дитини Кахрамана і Дефне. Дівчина змушена погодитися, це її єдиний шанс знайти гроші на адвоката для ув’язненої матері й операцію для хворої сестри. Однак ситуація ускладнюється, і Еліф, ймовірно, доведеться зіграти ще важливішу роль у житті майбутньої дитини Кахрамана. Після процедури штучного запліднення життя і здоров’я, а також усі вчинки і думки Еліф - під суворим контролем Киймет-ханим. Кахраман не довіряє Еліф і думає, що вона може підло вчинити з його родиною. Дівчина не витримує і втікає з розкішного будинку, аби побачитися з сестрою та провідати матір у тюрмі. Тим часом її колишній наречений, Максуд, вистежив її й намагається зрозуміти, що пов’язує Еліф та заможну родину власників гранатових плантацій.Комментарии (0)