Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Підвищення мінімальної зарплати може призвести до збільшення безробіття — експертка

Телевидение
11.01.2017
Unidot
349просмотров
Посмотреть позже
Ухвалення урядом рішення про підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі, до 3200 гривень, було шоковим, і не дало змоги компаніям підготувати економічні плани до відповідних витрат. Крім того, через підвищення мінімальної зарплати в Україні може зрости рівень безробіття в депресивних регіонах.

Про це у студії Громадського розповіла Олександра Бетлій — співробітниця інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

«Я критикувала сам процес впровадження цього рішеня. Це зроблено напередодні початку нового року, бюджетного року для всіх компаній. Компанії мали свої плани. Вплив (підвищення мінімальної зарплати — ред.) буде нерівномірним і це найбільша небезпека. Я не хочу сказати, що рішення погане чи хороше. Воно є небезпечним», — сказала вона.
Комментарии (0)
Підвищення мінімальної зарплати може призвести до збільшення безробіття — експертка cмотреть онлайн
Еще
Обіцянки покращення
00:00
Следующий ролик