Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

«Аристарх». Hromadske.doc

Телевидение
23.01.2017
Unidot
258просмотров
Посмотреть позже
В «миру» його звати Олексій Цимбалюк. У 2006-му він прийняв постриг у монахи, і відтоді він — Аристарх. Спершу був ієродияконом у православній церкві Московського патріархату, потім — Київського. Розчарувавшись в обох, став монахом відлюдником на Закарпатті. Сьогодні Аристарх, хоч і досі в чернечому чині — волонтер на війні. Одного дня він вирішив, що не є настільки праведним, щоб допомагати українським військовим молитвою і пішов на фронт. Свою війну починав у підрозділі медичної евакуації «Госпітальєри». Потім зупиняв контрабанду, працюючи в мобільних групах СБУ. Зараз возить націоналістів і патріотичних виконавців

«Якщо немає державної програми українізації сходу, то ми мусимо знову все робити самі, доки Донбас не буде українським» — говорить Аристарх.

Він курить в кадрі і бере до рук зброю, не боїться розповідати про гріхопадіння православних єпископів на камеру і вчить, як убивати ворога з любов'ю. І продовжує вірити в Бога.

Історія монаха-волонтера Аристарха в останній історії Hromadske.doc.

Ідея, зйомка – Богдан Кутєпов.
Сценарій, монтаж – Яків Любчич.
Комментарии (0)
«Аристарх». Hromadske.doc cмотреть онлайн