Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Кохання проти долі. 17 серія

ovvamedia
31.01.2017
ovvamedia
1 065просмотров
Посмотреть позже
У 17 серії турецького серіалу “Кохання проти долі” на родину Юрюк-ханів та Еліф чекають нові випробування. Зія-бей переконує Дефне повернутися в оселю Кахрамана. Він мріє, аби син і невістка відмовились від ідеї з розлученням, і навіть приготував для них сюрприз - розкішну дитячу кімнату. Однак подарунок не розчулив ані Дефне, ані Кахрамана. Тим часом Кадір шукає зустрічі з Марієм, але Керем забороняє батькові робити матері так само боляче, як і йому. А Дефне хоче, щоб Еліф зробила аборт і ніколи не дізналась про те, що вона носить під серцем власну дитину. Натомість Кахраман вирішує розповісти Еліф правду й залишає дружину на самоті. Дефне у відчаї - вона трощить іграшки в новій дитячій і наважується на самогубство. Чи вдасться лікарям повернути Дефне до життя після суїциду, чи встигне Кахраман розповісти Еліф правду про їхню дитину та як Максудові вдалося прибрати до рук справу Харуна - дивіться 17 серію “Кохання проти долі” на 1+1.Комментарии (0)