Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Кохання проти долі. 18 серія

ovvamedia
01.02.2017
ovvamedia
1 076просмотров
Посмотреть позже
У 18 серії турецького серіалу “Кохання проти долі” з’являються нові інтриги навколо родини Юрюк-ханів. Якуп не може змиритися з роллю нелюбого сина - прагнучи помститися ідеальному Кахраманові, він розповідає всім, що Дефне насправді не вагітна. Зія-бей вирішив покинути свою родину після того, як дізнався про обман Киймет-ханим, Кахрамана і Дефне. Киймет-ханим у відчаї, вона намагається повернути чоловіка, але той невблаганний. Однак саме Кахраманові вдається переконати батька повернутися - він розповідає родині майже всю правду про сурогатне материнство і роль Еліф у цій історії. Приховавши лише той факт, що Дефне не є біологічною матір’ю дитини. Тим часом Киймет-ханим вирішила позбутися дитини, яка стала “скринькою Пандори” для її сім’ї. Вона переконує Еліф зробити аборт і потай відвозить дівчину в лікарню. Чи наважиться Еліф на фатальний крок і позбавить Кахрамана надії на сина та яку страшну таємницю приховав від родини чесний Зія-бей - дивіться 18 серію “Кохання проти долі” на 1+1.



Комментарии (0)