Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Кохання проти долі. 20 серія

Посмотреть позже
У 20 серії турецького серіалу “Кохання проти долі” Кахраман влаштовує для Еліф справжнє свято до дня народження. На романтичній вечері з тортом і свічками він дарує дівчині коштовний кулон. Тим часом з в’язниці виходить мати Еліф і Назли. Вона не розуміє, чому її доньки більше не живуть в маєтку Йорюк-ханів, й підозріло ставиться до стосунків Кахрамана й Еліф. Марієм дізнається про те, що її чоловік живий, і намагається з’ясувати, хто ж позбавив її права на родину багато років тому. А Кахраман розповідає батькові, що його внук - живий, радості Зія-бея немає меж. Максуд продовжує втілювати план помсти Йорюк-ханам і впритул підбирається до родинного бізнесу. А Дефне дізнається, що Кахраман продовжує спілкуватися з Еліф. Дивіться 20 серію “Кохання проти долі” на 1+1.Комментарии (0)