Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Кохання проти долі. 28 серія

ovvamedia
15.02.2017
ovvamedia
1 208просмотров
Посмотреть позже
У 28 серії турецького серіалу Кохання проти долі Кахрамана продовжує шукати Еліф. Керем не хоче розкривати таємницю і розповідати, де живе дівчина. І Кахрамана не витримує - на очах у родини він б'є племінника. Одночасно він разом з братом вирішує проблемну ситуацію з поліцією, в яку потрапила сім'ї через помсту Максуда. Під час неприємностей Дефне не покидала чоловіка, провела ніч у поліцейському відділку разом з ним, що справило враження на Кахрамана. Він зрозумів, що дружина вірна йому і не залишить у скрутну хвилину. Еліф розповідає Керему про те, що насправді дитина, яку вона виношує її, а не Дефне. Зізнається, що її зробили матір'ю без її ж відома, але вона поки не знає, що Кахраман не збирається забирати малюка. Дивіться 28 серію Любов проти долі на 1 + 1.
Комментарии (0)