Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Росія має повернути Крим інакше санкції не знімуть // Час. Підсумки тижня - 19.02.2017

Телевидение
20.02.2017
Unidot
291просмотр
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Співпадінь в геополітиці не буває. Білий Дім говорить , що Росія має повернути Крим інакше санкції не знімуть. На Мюнхенській безпековій конференції звучать категоричні меседжі, що Москва має виконувати мінські домовленості. Путін у відповідь ніби визнає документи видані в ОРДЛО. Цікаво, що так звана "зрада" почалася по обидва боки фронту. У нас почали волати, що Росія мовляв легалізує окуповані території... хоча в тексті у Путіна жодного слова про ДНР-ЛНР. В російських маріонеток в ОРДЛО теж плач - Росія зрадила, бо ані тобі включення до складу Росії, ані чогось іншого. На додачу - загострення боїв. Чергове підвищення ставок відбулося. Кремль вкотре продемонстрував, що аргументів окрім шантажу у нього немає. Захід почув, але що робитиме у відповідь? Нових варіантів не прозвучало.
Комментарии (0)
Росія має повернути Крим інакше санкції не знімуть // Час. Підсумки тижня - 19.02.2017 cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик