НЕБО ПАДАЄ (фільм) The Sky is Falling (The Film)

Cineast
20.02.2017
cineast
10просмотров
Посмотреть позже
НЕБО ПАДАЄ. Три місяці з життя Устима Голоднюка/The Sky is Falling: Three Months In the Life of Ustym Holodnyuk

Фільм про те чим наповнювалися думки і серця Устима і його ровесників всі ці три місяці революції. Образ Устима будується не через докладний опис чим він займався, який він був зі слів рідних та знайомих, а через те що його хвилювало і заради чого він був на Майдані. Через особисті живі розповіді представників його покоління про власний досвід, що є тотожним досвіду Устима, які позбавлені пафосу та монументалізму. Саме через це складається відчуття причетності до Устима, не як до історичної постаті, а як до близької людини, біль та трагедія долі якого стає твоїм особистим. Цей фільм змусить пошкодувати глядача не тільки за тим, що три роки тому на Інституцькій трагічно загинув дев'ятнадцятирічний хлопець, а й відчути розкаяння за власні змарновані надії та безініціативність. Ми ж до цього часу знаходимося у точці "ранок 20-го лютого 2014 року" і одиниці йдуть на гору по Інституцькій, в той час, як сотні тисячь кажуть: я що дурний лізти під кулі.
-
The Sky is Falling

A film about the ideals that filled the hearts of Ustym and his peers during three months of the revolution. Ustym’s character is revealed not through stories told by his family or friends or what he did, but instead through his concerns and motivations for which he stood on the Maidan. It is a personal story told plainly and directly by people from his generation about their shared experience. That experience reveals a sense of community with Ustym, not as a historical figure but like a dear friend whose pain and tragedy of fate becomes your own.

This film forces the audience to not just feel remorse for a 19 year old who died on Institutstka Street three years ago, but also experience an anguish for their own wasted hopes and absence of initiative.

We continue to live in the moment epitomized as “the morning of February 20, 2014” when only a few went up the hill along Institutstka Street while at the same time, hundreds of thousands of others say “I’d have to be stupid to put myself in harm’s way.”
-
Join / Приєднуйтесь:

Website - https://www.babylon13.com/

YouTube - https://www.youtube.com/user/babylon13ua

Facebook - https://www.facebook.com/babylon13ua

Google+ - https://plus.google.com/+babylon13ua

Twitter - https://twitter.com/Babylon13UA

Instagram - http://instagram.com/babylon13ua
Комментарии (0)
НЕБО ПАДАЄ (фільм) The Sky is Falling (The Film) cмотреть онлайн
НЕБО ПАДАЄ/The Sky is Falling
03:15
Еще
Tiny Dog Drives Away With Tiny Car
01:42
They Drop His Laptop and Break It!
01:22
014 Коллекция
06:46

014 Коллекция

2 Года назад
Следующий ролик