Гість програми - Роман Бондарчук. Арґумент-кіно. 18 сезон 22 випуск

ovvamedia
03.03.2017
ovvamedia
338просмотров
Посмотреть позже
Дивись онлайн Арґумент-кіно, 22 випуск 18 сезону. 


Новини кінопрокату: американська драма Джекі, німецька комедійна драма Тоні Ердман, американський фентезійний пригодницький Конґ: Острів черепа, данська драму Війна й американський горор Байбаймен. 
Також у програмі – розповідь про результати цьогорічних оскарівських перегонів та фільм Ла-Ла Ленд. Телеесеї про автора культових козацьких анімаційних пригод, режисера Володимира Дахна, й також культову кримінальну комедію братів Коенів Виховання Аризони, що вже 30 років на екранх. 
Гість програми - Роман Бондарчук, народився 1982 року в Херсоні. Закінчив режисерський факультет Університету Карпенка-Карого. Cтворив низку короткометражних ігрових і документальних фільмів, а також музичних кліпів. Режисер повнометражної документальної картини Українські шерифи, що має низку престижних фестивальних нагород і висувалася від України на здобуття Оскара в категорії «Найкращий іншомовний фільм». Нині завершує роботу над своєю першою ігровою повнометражною стрічкою Вулкан. Є арт-директором Міжнародного фестивалю документального кіна Docudays UA.
Комментарии (0)
Еще
Следующий ролик