Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Випуск 6. Раунд 6. Чиє це? Як вчилися у школі чоловіки? «Хто зверху?» Шостий сезон

Посмотреть позже
Чиє це? Завдання для чоловічої команди - визначити, ким були на дитячому святі суперниці. Для жіночої - визначити, як вчилися у школі суперники. У шостому випуску шостого сезону «Хто зверху?» грають Тарас Тополя, Єгор Калейніков, Володимир Єфімов, Марія Яремчук, Регіна Тодоренко, Alyosha.
Дивіться онлайн випуск 6 Хто зверху?
Дивіться онлайн 7 раунд випуску 6 Хто зверху?
«Хто зверху?» – адаптований Новим каналом формат шоу «Battle of the Sexes» телекомпанії «Talpa». Над створенням проекту працює Творче об’єднання Олени Маторіної. Капітан жіночої команди відома комедійна артистка Катерина Варнава! Беззмінний лідер чоловічої команди Сергій Притула.
В шоу змагаються дві зіркові команди протилежної статі. Під керівництвом своїх капітанів знаменитості намагаються вирвати перемогу в конкурентів у смішних тематичних конкурсах, пов’язаних із типовими «чоловічими» і «жіночими» питаннями.
Комментарии (0)
Випуск 6. Раунд 6. Чиє це? Як вчилися у школі чоловіки? «Хто зверху?» Шостий сезон cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик