Як ЛГБТ-активісти і націоналісти проти нового Трудового Кодексу протестували

Телевидение
11.04.2017
Unidot
223просмотра
Посмотреть позже
Верховна Рада готує до другого читання проект нового Трудового Кодексу. Під стінами Комітету соціальної політики зібралася акція протесту, яка об’єднала навіть ідеологічних противників - націоналістів та ЛГБТ-активістів. І ті й інші мають свої зауваження до норм нового Кодексу, їх називають дискримінаційними і такими, що обмежують права працівників.

Коли в 2015 році депутати приймали Трудовий Кодекс в першому читанні, з нього вилучили поправку, яка має запобігати трудовій дискримінації, хоча це було однією з вимог Європейського Союзу для надання Україні безвізового режиму. Тепер до поправки повернулися, але це питання знову пересварило депутатів. Засідання комітету соціальної політики, де мали підготувати Кодекс до голосування в цілому, перевели на крик і достроково закрили.

Втім, голова Комітету, Людмила Денісова, заявила, що на засіданні таки встигли проголосувати і підтримати проект Кодексу, причому з уточненими антидискримінаційними поправками. Тож тепер, він може бути винесений на голосування у залі.
Комментарии (0)
Як ЛГБТ-активісти і націоналісти проти нового Трудового Кодексу протестували cмотреть онлайн
Сільський мітинг
00:00

Сільський мітинг

4 Года назад
Еще
Акція проти ЛГБТ
02:01

Акція проти ЛГБТ

4 Года назад
Следующий ролик