Як намалювати троянду, #draw, як намалювати троянду крок за кроком, малюємо квітку

miljon
12.06.2017
miljon
16просмотров
Посмотреть позже
Як намалювати троянду, #draw, як намалювати троянду крок за кроком, малюємо квітку
Сьогодні ми дізнаємось як намалювати троянду олівцем крок за кроком.
Троянду здавна вважають улюбленою квіткою дівчат, адже вона поєднує в собі неприступну красу, королівську велич та благородство. Давай «виростимо» цю вишукану східну красуню родом з Ірану в Твоєму альбомі. Нехай прекрасний трояндовий сад приковує зачаровані погляди Твоїх друзів та дарує піднесений настрій.
Як намалювати троянду поетапно?

Тож почнемо!

1. Почнемо з контуру. Чітко намалюйте окружність неправильної форми зверху листа і злегка вигнута стеблинка.
2. Тепер змалюємо бутон в серединці троянди. Розділіть бутончик на 2 частини. На картинці ця частина малюнка промальована синім. Окресліть легкими штрихами майбутні пелюстки. А бутон окресліть, як верхівку циліндра.
3. Тепер деталізуйте пелюстки. Не обов’язково повторювати все, як на нашому малюнку, можете проявити фантазію і додати інші елементи.
4. Додайте пару пелюсток на стеблі. Їх кількість вибирайте самі, щоб Ваша трояндочка придбала свою індивідуальність. Намалюйте бутон чіткіше, виводячи лінію за лінією.
5. У листочків троянди є невеликі прожилки, тому додайте на малюнок і їх. Тепер зітріть зайві елементи і ретельно намалюйте пелюсточки. Контур, який вгорі, зробіть що складається з двох ліній. Так буде, схоже, що пелюстки трохи загнуті.
6. Ось троянда і готова. Тепер потрібно тільки домалювати тінь, що додасть малюнку обсяг. Уявіть, що одна зі сторін освітлена і тоді Ви зрозумієте, яку сторону затемнити. У поглибленнях пелюстків тінь повинна бути щільніше. Після цього просто розітріть малюнок пальцем.
7. Якщо у Вас є кольорові олівці чи фарби, Ви можете прикрасити квітку. Для цього обов’язково використовуйте ефект тіні, щоб малюнок не виявився плоским.

Как нарисовать How sketch, як намалювати, #drawing, #draw, how to draw
Учимся рисовать вместе. Почти каждый человек пробовал рисовать. У одних получается лучше, у других не очень. Но мы все рисуем. Особенно в детстве. Давайте научимся сами, научим детей рисовать.
_
https://youtu.be/_f8egfHavnw
Комментарии (0)
Еще
Штраф за троянди
00:00

Штраф за троянди

3 года назад
Поцілуймося. 5 серія
44:05
Следующий ролик