Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Олег Сенцов припинив голодування: причини та реакція

Телевидение
05.10.2018
Unidot
38просмотров
Посмотреть позже
Олега Сенцова змусили вийти з голодування. Про це він сам написав у листі, який оприлюднив, зокрема, його адвокат. Український режисер офіційно почне вживати їжу 6 жовтня. Як пише Сенцов - все через те, що його примусово хочуть годувати. Олег Сенцов зазначає - за 145 днів голодування він втратив близько 20 кілограмів ваги та суттєво підірвав здоров'я.
Раніше інформацію про те, що Сенцов припиняє голодування підтвердила уповноважена з прав людини у Верховній Раді України Людмила Денісова. Вона також переконана, бранця спонукали до цього постійні вмовляння та тиск з боку російських лікарів та пенітенціарників. Денісова додає: нинішній етап виходу з голодування ще складніший і небезпечніший, аніж саме голодування. Вона переконана, у Росії бранцю Кремля не забезпечать належного медичного супроводу. Тому вимагає негайно допустити до заґратованого Сенцова її та незалежних медичних спеціалістів.
Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії невідкладно надати інформацію щодо стану здлоров'я Олега Сенцова. До Федерації відправили відповідну ноту, про це повідомила Уповноважений президента з питань мирного врегулювання конфлікту на сході - Ірина Геращенко. Вона наголосила - українська сторона не отримувала відповіді від Росії.

https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Олег Сенцов припинив голодування: причини та реакція cмотреть онлайн