Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Сергій Бабкін - 11 дітей з Моршина (Офіційний відеокліп) / OST «11ДЗМ»

Посмотреть позже
Прем'єра відеокліпу на офіційний саунд-трек нової авантюрної української комедії #11дітейзМоршина

Як знімається фільм? А українська авантюрна комедія? Відповідь – у відеокліпі на трек «11ДЗМ», де показано ексклюзивні кадри з фільму, а також бекстейдж зйомок: від грим-вагону до плейбеку на майданчику.

У новому відеокліпі Сергій Бабкін – актор фільму, саунд-продюсер та автор і виконавець головного саунд-треку стрічки – проводить глядачів знімальним майданчиком фільму, знайомить з акторами, показує найсмішніші моменти, танцює і співає разом із «дітьми з Моршина».

«Я дуже радий, що в мене вийшло взяти безпосередню участь у створенні відеокліпу на пісню «11ДЗМ»! Разом із режисером ми хотіли показати процес зйомки зсередини: весь бекстейдж, підготовку, костюмерів, гримерів, як актори існують поза кадром, проби, пошуки, ляпи – все те, чого не бачить глядач, коли приходить дивитися кіно. А це – приголомшливий світ, своя атмосфера, що заворожує.
Зйомки проходили під час однієї знімальної зміни, але нашу локацію ми разом із режисерами використовували максимально (усміхається). Я пропонував свої ідеї, залазив на сцену, грав з ліхтарями, танцював, робив усе, щоб показати, як це відбувається всередині! А у відеокліпі ви вже можете побачити уривки з фільму разом з ігровими моментами», – розповідає про зйомки Сергій Бабкін.

До речі, у фільмі, як і у відеокліпі знялися діти Бабкіних – Веселина та Артур. А у великому кіно дебютувала актриса харківського театру «Прекрасные цветы» Сніжана Бабкіна. Також у стрічці зіграли: Олена Лавренюк, Ада Роговцева, Олександр Скічко, Гарик Корогодський, Лера Дідковська, Олександр Піскунов, Ксенія Жданова та ін.

У всеукраїнському прокаті фільм стартує 3 січня 2019 року.

Нещодавно Сергій Бабкін випустив 12-й за рахунком і перший україномовний альбом - «Музасфера», на підтримку якого вже в листопаді артист вирушає у великий всеукраїнський тур.

Квитки туру «Музасфера 2018/2019»: http://sbabkin.com.ua/tours/

Скачати альбом:
iTunes: https://goo.gl/dMpQez
Google play: https://goo.gl/TKzhXC
Deezer: https://goo.gl/Arq6wG
Amazon: https://goo.gl/BCxs25
Spotify: https://goo.gl/57nnZG
Tidal: https://goo.gl/oFjuYk
Zvuk: https://goo.gl/sj93sg

Офіційні сторінки Сергія в соц. мережах:
Facebook https://www.facebook.com/babkin.official
VK http://vk.com/sbabkin
Instagram http://instagram.com/babkin_official
Cайт http://sbabkin.com.ua/

Контакти:
Booking Сніжана +38 067 571 27 33 snezochek85@gmail.com
PR-director Юла +38 067 415 20 20 pr@yulainfo.com (YULA company)
Комментарии (0)
Сергій Бабкін - 11 дітей з Моршина (Офіційний відеокліп) / OST «11ДЗМ» cмотреть онлайн