Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Спецкор - 23:00 від 31 травня 2016 року

ovvamedia
22.10.2018
ovvamedia
80просмотров
Посмотреть позже
Віктор Ющенко здав владу Януковичу за мільярд доларів
Із таким викриттям "чорної каси" Партії регіонів виступив сьогодні закарпатський губернатор Геннадій Москаль. Гучну заяву він виклав на своєму сайті.
Біда на Грибовицькому сміттєзвалищі, якої можна було уникнути.
Грибовицьке сміттєзвалище відкрили ще 1958-го року. За планами, воно мало проіснувати не більше двадцяти років, але в результаті відхоже місце Львова отруює життя жителям довколишніх сіл уже понад півстоліття. Смітник входить до трійки найбільших у Європі, і неодноразово спричиняв екологічні катастрофи. Активісти переконані - його можна було давно рекультивувати і про проблему забути.
Ворог цієї ночі гатив по українських оборонцях у Мар'їнці
Наші десантники під Мар'їнкою все знають про свого ворога, що стоїть навпроти. Підрозділ - новий. Вояки тренуються самі й пристрілюють свою зброю. Цієї ночі гатили по українських оборонцях зі 120-тки. Утім, найбільше докучає ворожий снайпер
Комментарии (0)