Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Корделівка – Мархалівка. Міняю жінку 14 сезон 5 випуск

ovvamedia
26.11.2018
ovvamedia
52просмотра
Посмотреть позже
У селі Корделівка мешкає мама Лариса, тато Дмитро і двоє їхніх діток. Мама займається господарством, доглядає за дітьми і щодня зустрічає чоловіка з роботи теплою вечерею. Інша родина живе у Мархалівці. Мама Аліса й тато Андрій познайомились у Карпатах, під час сходження на Говерлу. Аліса — блогер і молода мама. Андрій підтримує дружину, робить фото для соцмереж і багато часу приділяє дітям. Ларисі у тимчасовій родині буде складно, адже вона не звикла жити в розкішному будинку з дизайнерським ремонтом. Її здивує відсутність запасів продуктів на тривалий час і сніданок за межами дому. Аліса швидко знайде спільну мову з тимчасовим чоловіком, але буде шокована тим, що ні він, ні його дружина не підтримують мрію сина стати блогером. Дивіться 5 випуск 14 сезону «Міняю жінку» онлайн на 1+1.
Комментарии (0)