Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Бумбокс - Код Френч, четверта серія. Кінець серіалу

Music
01.01.2019
boomboks
79просмотров
Посмотреть позже
Друзі, сьогодні, першого січня, виходить четверта і остання серія "Код Френч". Це бонус-серія в якій ми зібрали кадри, зняті нами самими під час роботи в La Fabrique. Але не тільки цим цікавий фінал - особливу гордість для нас представляє інтерв'ю Андрій Хливнюк з Ерве Ле Гулем. Це був спойлер.

Дякуємо Concert.ua за те, що були з нами і допомогли здійснити цей проект. Дякуємо всім, хто дивився "Код Френч", до нових зустрічей в ефірі.

Дивіться всі серії "Код Френч" на сторінці Бумбокс в FB https://www.facebook.com/boomboxfamily і на Youtube-каналі групи https://www.youtube.com/user/familyboombox.

Початок концертного 2019 Бумбокс-року. Граємо: пісні з усіх альбомів+прем'єри. І так, трійка теж буде. Окремим шоу. І не тільки в Києві.
14.02 Одеса, Філармонія
15.02 Миколаїв, ОПК
16.02 Херсон, "Ювілейний"
23.02 Гомель, стадiон "Локомотив"
24.02 Мінськ, "Prime Hall"
05.04 Стокгольм, "Kraken"
06.04 Копенгаген, "Аmager Bio"
07.04 Гельсінкі, "The Circus"

https://www.instagram.com/boomboxfamily/
http://soundcloud.com/mfmlabel
http://www.facebook.com/boomboxfamily
http://www.youtube.com/user/familyboombox
Комментарии (0)
Бумбокс - Код Френч, четверта серія. Кінець серіалу cмотреть онлайн