Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Заблудлі вівці. 2 серія

Посмотреть позже
Валентин відвідує старого знахаря Архипа. Дідусь зізнається, що знає про тюремне минуле його друзів та віщує хлопцю важку долю. Колишні арештанти знаходять прихисток у жінок, які залишились у селищі. Вони втратили чоловіків на війні декілька років тому і відчувають брак кохання, як і ув’язнені. Один із них, Сергій, закохується у двоюрідну сестру Валентина, Дашу, і пропонує їй побратися. Дівчина дає згоду, тож вперше за багато років у селищі настало свято – відгуляли весілля з усіма, хто залишився живим. Але пророцтво Архипа починає збуватися. Один із ув’язнених втікачів вижив під час обстрілів німецьких ґвинтокрилів і повернувся до в’язниці. На допиті він розказав план своїх товаришів військовим і ті терміново вирушили на їх пошуки. Проте першими до селища дістались німці.
Комментарии (0)